10.08.2022

HABER ÖZETI

  • Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz, MÜSİAD Genel İdare Kurulu toplantısını değerlendirerek, Yatırım, üretim ve istihdam odaklı strateji devam edecek dedi.

  • Genel İdare Kurulu Toplantısı, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum'un katılımları ve Genel Başkan Mahmut Asmalı'nın başkanlığında gerçekleşti.

  • MÜSİAD Kayseri Şube Başkanı Ferhat Akmermer, Başkan Yardımcıları Ahmet Yurtlu, Mehmet Akif Çöl ve Yönetim Kurulu Üyesi Faris Çolak katılım sağladılar.

  • Ticaretin güvenli limanı olan ülkemiz, Avrupa, Asya ile Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesine yakınlığı ile jeostratejik konumunu güçlendirmektedir.

20/06/22 16:47

MÜSİAD, AR-GE ve ÜR-GE faaliyetlerini tecrübe paylaşımı ile destekleyecek

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) 106. Genel İdare Kurulu, "Yeşil Dönüşüm Ekonomisi" teması ile MÜSİAD Konya ev sahipliğinde gerçekleştirildi. MÜSİAD 106. GİK çerçevesinde Başkanlar Toplantısı, Yurtiçi Teşkilatlanma ve Üye İlişkileri Komisyonu, Dış İlişkiler...

Istanbulhaber ·

Başkan Poyraz, MÜSİAD Genel İdare Kurulu toplantısını değerlendirdi

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Muharrem Poyraz, MÜSİAD Genel İdare Kurulu toplantısını değerlendirerek, "Yatırım, üretim ve istihdam odaklı strateji devam edecek" dedi. MÜSİAD 106. Genel İdare Kurulu, "Yeşil Dönüşüm Ekonomisi" teması...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin