10.07.2020

HABER ÖZETI

  • The Mirror'ın haberine göre, Manchester United'ın sahibi Glazer ailesine son olarak 3.5 milyar euro (22.5 milyar TL) teklif eden Prens Muhammed bin Salman, yine istediğini alamadı.

  • İngiliz basınında yer alan habere göre, daha önce 2 kez Kırmızı Şeytanlar'ı satın almak isteyen ancak reddedilen Salman, bir kez daha ret cevabı aldı.

  • Sezon başında değeri 2.69 milyar euro olan Manchester United, saha içerisinde alınan skorlarla birlikte, borsa da da kaybetmeye başladı.

  • Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın

20/10/19 18:33

Lorem ipsum dolor sit amet

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Salman, Manchester United'ı satın almak için 3.5 milyar euro'luk (22.5 milyar TL) bir teklif yaptı ancak reddedildi. Kulüp ve Kraliyet Ailesi'ne yakın kaynakların The Mirror'a verdiği bilgiye göre; Manchester United'ın sahibi...

Sporx ·

Prens Salman'dan ManU için 3.5 milyar euro

Prens Salman, Manchester United sevdasından vazgeçmiyor. İngiliz basınında yer alan habere göre, daha önce 2 kez Kırmızı Şeytanlar'ı satın almak isteyen ancak reddedilen Salman, bir kez daha ret cevabı aldı. The Mirror'ın haberine göre, Manchester United'ın sahibi Glazer...

Kral Spor ·

Prens Salman'dan ManU için 3.5 milyar euro

Kral Spor

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin