21.01.2020

HABER ÖZETI

  • Liv Hospital ev sahipliğinde, Cerrahi Sterilizasyon Hemşireliği Derneği ve Enfeksiyon Kontrol Hemşireleri Derneği işbirliğinde Ankara Plaza Hotel'de 2. Cerrahi Hemşireliği Ankara Sempozyumu gerçekleştirdi.

  • Cerrahi Hemşireliği Ankara Sempozyumu'nun ardından sempozyumun onursal başkanı Emel Gümüş ve sempozyum başkanlarından Türkan Dingil, Muhdedir Caner, Mahperi Kavak İHA'ya değerlendirmelerde bulundu.

  • Saha bizden ne istiyorsa onu uyguluyoruz Cerrahi Sterilizasyon Hemşireliği Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muhdedir Caner, derneğin kuruluş aşamasından bahsederek derneğin sağladığı eğitim programlarının saha çalışanlarına uygun şekilde tasarlandığının altını çizdi.

  • Hem Ankara'dan hem diğer illerden meslektaşlarımızla, mesleğin geleceğine dair neler yapabiliriz üzerine konuşuyoruz.

20/09/19 15:45

Liv Hospital, ‘2. Cerrahi Hemşireliği Ankara Sempozyumu’nu gerçekleştirdi

Liv Hospital ev sahipliğinde, Cerrahi Sterilizasyon Hemşireliği Derneği ve Enfeksiyon Kontrol Hemşireleri Derneği işbirliğinde Ankara Plaza Hotel'de "2. Cerrahi Hemşireliği Ankara Sempozyumu" gerçekleştirdi. Sempozyuma Onursal Başkan olarak katılan MLP CARE Hasta Bakım Hizmetleri...

Istanbulhaber ·

MLP CARE Hasta Bakım Hizmetleri Direktörü Gümüş: "Yapay zekayla entegre bir dijital hemşirelik süreci geliyor”

MLP CARE Hasta Bakım Hizmetleri Direktörü Emel Gümüş, "Değişim ve gelişim sürecindeyiz. Dijitalleşme sürecine akın akın geçiyoruz. Bu değişim sürecinde tüm meslektaşlarımın bu değişim sürecinin içinde birebir yer almasını istiyorum. Yenilikçi tanıları konuşuyoruz ama yapay...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin