12.08.2020

  • Şehitkamil Belediyesi tarafından açılan pastacılık kursuna katılan kadınlar, ustasından; pasta, kurabiye ve çeşitli hamur işlerini en mükemmel şekilde yapmayı öğreniyor.

  • Tüm ev kadınları ücretsiz yararlanabilir Kendini geliştirmek isteyen herkesi kurslara beklediklerini aktaran Hanımlar Lokali Pastacılık Kursu Eğitmeni Tuğba Tunalı, Hanımlar Lokali'nde pastacılık kursu veriyoruz.

  • Bir yandan lezzetli pasta yapımını öğrenen kadınlar diğer yandan da kurs ortamındaki arkadaşlıklarıyla stresten ve sıkıntıdan uzak keyifli anlar yaşama olanağı buluyor.

  • İşletme sahibi olmaları için gereken bilgi ve beceriyi kazandırmak amacıyla verilen eğitimler sonunda isteyen kadınlar, kendi işletmelerini açarak ekonomik özgürlüklerini elde edebiliyor.

11/12/19 14:05

Lezzetli pastalar yapmanın yolu Şehitkamil’den geçiyor

Şehitkamil Belediyesi tarafından açılan pastacılık kursuna katılan kadınlar, ustasından; pasta, kurabiye ve çeşitli hamur işlerini en mükemmel şekilde yapmayı öğreniyor. Mesleki eğitimlere yönelik kursları başarıyla tamamlayan kadınlar, öğrendikleri bilgiler ışığında isterlerse...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin