04.12.2020

HABER ÖZETI

  • Ağrı'da 15 Haziran 2018 tarihinde kaybolduktan 18 gün sonra ölü bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir davasında gerekçeli karar açıklandı.

  • Amca Musa Aydemir, baba Nihat Aydemir'in kuzeni Mehmet Ali Aydemir, köylüleri Besim Dursun, eşi Hatun Dursun, Yıldırım Artam ve eşi Ayşe Artam ise karar duruşmasında beraat etti.

  • Kararda amca Yusuf Aydemir'in, Leyla'nın ağlamaması için küçük oğlunu yanına alarak 4 yaşındaki kızı evin önünden uzaklaştırdığı belirtildi.

  • Olayın ardından Yusuf Aydemir'in Leyla'yı, bir süre serin yerde beklettiği, daha sonra dereye attığı vurgulandı.

28/10/20 14:53

Leyla davasında gerekçeli karar: Amca intikam için rehin alıp ölüme terk etti

Ağrı’da 15 Haziran 2018 tarihinde kaybolan ve 18 gün sonra ölü bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir davasında gerekçeli karar açıklandı. Kararda amca Yusuf Aydemir'in, Leyla'nın ağlamaması için küçük oğlunu yanına alarak 4 yaşındaki kızı evin önünden uzaklaştırdığı belirtildi....

TRT Haber ·

Leyla davasında gerekçeli karar: Amca intikam için rehin alıp ölüme terk etti

TRT Haber

Leyla cinayetinin arkasından miras anlaşmazlığı çıktı

Ağrı'da 15 Haziran 2018 tarihinde kaybolduktan 18 gün sonra ölü bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir davasında gerekçeli karar açıklandı. Davanın 2 Ekim tarihinde görülen karar duruşmasında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası alan amca Yusuf Aydemir'in husumetli olduğu ağabeyini...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin