02.04.2020

HABER ÖZETI

  • MÜNİH (AA) - Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, İdlib bölgesinde bulunan Türk ve Rus askeri yetkililerin tümüyle karşılıklı anlayış içerisinde olduğunu söyledi.

  • Lavrov, Almanya'da 56'ncı Münih Güvenlik Konferansı ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.

  • Heyetlerarası görüşmelerden umutlu olduğunu dile getiren Lavrov, Umarım Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Rusya Devlet Başkanı arasında varılan anlaşmalara dayanarak İdlib'de bu kötü durumdan çıkış yolu bulunur dedi.

  • Yetkililerin, Rus ve Türk liderlerin yaptığı anlaşmalar çerçevesinde İdlib’deki durumun iyileşmesine katkıda bulunacak fikirleri sunabileceğini umuyorum.

17/02/20 18:31

Lavrov: "Türk ve Rus askeri temsilcileri İdlib’de iletişim halinde"

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Münih Güvenlik Konferası'nda yaptığı görüşmelere dair açıklamalarda bulundu. Almanya'da düzenlenen Münih Güvenlik Konferansı ile ilgili basına bilgi veren ve konferansı değerlendiren Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'un en önemli...

Memleket ·

Lavrov: "Türk ve Rus askeri temsilcileri İdlib’de iletişim halinde"

Memleket

Lavrov: "Türk ve Rus askeri yetkililer karşılıklı anlayış içerisinde"

MÜNİH (AA) - Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, İdlib bölgesinde bulunan Türk ve Rus askeri yetkililerin tümüyle karşılıklı anlayış içerisinde olduğunu söyledi. Lavrov, Almanya'da "56'ncı Münih Güvenlik Konferansı" ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. İdlib...

Memleket ·

Lavrov: "Türk ve Rus askeri yetkililer karşılıklı anlayış içerisinde"

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin