04.07.2020

HABER ÖZETI

  • Lavrov, Belarus Dışişleri Bakanı Vladimir Makey ile başkent Moskova'daki görüşmesinin ardından düzenlediği basın toplantısında, ABD ile NATO'nun askeri alanındaki eylemlerini değerlendirdi.

  • Washington, Orta Menzilli Nükleer Kuvvetler Anlaşması'nı (INF) bozarak, gerginliğinin artmasına neden oldu.dedi.

  • - ABD ile AB tek taraflı yaptırımlar uyguluyor ABD ile Avrupa Birliğinin (AB), tek taraflı yaptırımlar uyguladığına dikkati çeken Lavrov, ABD ve AB, tek taraflı yaptırımlarla Birleşmiş Milletlerin kararlarını çiğniyor.

  • Silah kontrolü konusunda durumun kötüleştiğine işaret eden Lavrov, ABD, dünyanın mimari yapısını ve stratejik istikrarını bilinçli olarak bozuyor.

18/11/19 20:50

Lavrov: ABD, stratejik istikrarı bilinçli olarak bozuyor

Lavrov, Belarus Dışişleri Bakanı Vladimir Makey ile başkent Moskova'daki görüşmesinin ardından düzenlediği basın toplantısında, ABD ile NATO'nun askeri alanındaki eylemlerini değerlendirdi. Silah kontrolü konusunda durumun kötüleştiğine işaret eden Lavrov, "ABD, dünyanın...

Türkiye Gazetesi ·

Lavrov: "ABD, stratejik istikrarı bilinçli olarak bozuyor"

MOSKOVA (AA) - Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD'nin, dünyanın mimari yapısını ve stratejik istikrarını bilinçli olarak bozduğunu söyledi. Lavrov, Belarus Dışişleri Bakanı Vladimir Makey ile başkent Moskova'daki görüşmesinin ardından düzenlediği basın toplantısında,...

Memleket ·

Lavrov: "ABD, stratejik istikrarı bilinçli olarak bozuyor"

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin