18.01.2022

HABER ÖZETI

  • Bu arkadaşları 7/24 takip ediyoruz Çocukları ziyaret eden Esenler Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kamil Ayata, Biz Esenler Belediyesi olarak zaten ilçe genelinde 3 tane lösemi hastamız var.

  • Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen organizasyonda minik çocuklar palyaçolarla oyun oynayarak güzel bir gün yaşadı.

  • Etkinlik kapsamında ESEV Moral Timi ekipleri, renkli vosvoslar ve palyaçolar eşliğinde çocukları sokaklarında ziyaret etti.

  • Esenler Belediyesi, lösemiye karşı farkındalık oluşturmak ve lösemi hastalığı ile mücadele eden çocuklara destek vermek amacıyla anlamlı bir etkinlik düzenledi.

05/11/21 14:38

Lösemi haftasında çocukların yüzü güldü

"Lösemi değil, iyilik bulaşır" sloganıyla Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen minik kahramanlar sanatla buluşuyor etkinlikleri kapsamımda lösemili çocuklar, ebru sanatıyla tanışıp, palyaçolarla birlikte eğlenerek güzel bir gün yaşadı. 2-8 Kasım Lösemili...

Istanbulhaber ·

Esenler’de lösemili çocuklara moral etkinliği

Esenler Belediyesi, "2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası" kapsamında ilçede yaşayan lösemili çocuklar için renkli bir etkinlik düzenledi. ESEV Moral Timi ekipleri, etkinlik kapsamında lösemili çocukları sokaklarında ziyaret ederek, çeşitli hediyeler verdi. Esenler Belediyesi,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin