08.04.2020

HABER ÖZETI

  • AMMAN (AA) - Kuveyt Parlamento Başkanı Merzuk Ali el-Ganim, ABD'nin hazırladığı sözde barış planının ölü doğduğunu söyledi ve plan metninin nüshasını çöpe attı.

  • Arap Parlamentolar Birliği ve Ürdün Meclis Başkanı Atıf et-Taravine'nin çağrısıyla Filistinli kardeşlerimizi haklı davalarında desteklemek ve yardımcı olmak.

  • Bu, Arapların ve Müslümanların da davasıdır.temasıyla düzenlenen konferansın kapanış bildirisinde Filistin meselesinin adil olmayan bir şekilde çözümünün reddedildiği ifade edildi.

  • Kimse bu komik ve farazi çözüm planından yana değil.diyen Ganim, Filistin ve Kudüs'ün er ya da geç sahiplerine döneceğini sözlerine ekledi.

08/02/20 21:06

Kuveyt'ten Yüzyılın Anlaşması'na sert tepki

Arap Parlamentolar Birliği ve Ürdün Meclis Başkanı Atıf et-Taravine'nin çağrısıyla "Filistinli kardeşlerimizi haklı davalarında desteklemek ve yardımcı olmak. Bu, Arapların ve Müslümanların da davasıdır." temasıyla düzenlenen konferansın kapanış bildirisinde "Filistin meselesinin...

Yeniçağ Gazetesi ·

Kuveyt Parlamento Başkanı, ABD'nin sözde barış planını çöpe attı

AMMAN (AA) - Kuveyt Parlamento Başkanı Merzuk Ali el-Ganim, ABD'nin hazırladığı sözde barış planının ölü doğduğunu söyledi ve plan metninin nüshasını çöpe attı. Arap Parlamentolar Birliği ve Ürdün Meclis Başkanı Atıf et-Taravine'nin çağrısıyla "Filistinli kardeşlerimizi...

Memleket ·

Kuveyt Parlamento Başkanı, ABD'nin sözde barış planını çöpe attı

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin