19.09.2020

HABER ÖZETI

  • Kuveyt İnsanı Yardım Derneği Genel Müdür Yardımcısı Halid el Reşidi ise okul yapımı için kendilerine imkan sağlayan Türk yetkililere teşekkür etti.

  • Konuşmaların ardından okulun açılışını yapan Vali Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Faruk Bayuk ve protokol üyeleri sınıfları dolaşarak öğrencilerle sohbet etti.

  • Kuveyt ve Katarlı kardeşlerimizin, Suriyeli kardeşlerimizin imdadına koştuğuna şahit olduk.

  • Kuveyt ve Katar'dan gelen hayırseverlerin desteğiyle bu okulun yapıldığını öğrencilere anlatan Vali Erin, tek amaçlarının çocukların iyi eğitim alması olduğunu söyledi.

09/11/19 13:49

Kuveyt'ten Türk ve Suriyeli çocukların eğitimine destek

ŞANLIURFA (AA) - Şanlıurfa'da, Kuveytli yardım kuruluşları tarafından yaptırılan okul, törenle açıldı. Kuveyt İnsani Yardım Derneği ve Said Derneği tarafından Eyyübiye ilçesi Osmanlı Mahallesi'nde yaptırılan 24 derslikli El-Dirar Kız İmam Hatip Lisesi'nin açılışı için tören...

Memleket ·

Kuveyt'ten Türk ve Suriyeli çocukların eğitimine destek

Memleket

Şanlıurfa’da bir okul daha hizmete girdi

Şanlıurfa'da Kuveyt ve Katarlı hayır kuruluşlarının inşa ettiği bir okul daha eğitim öğretim hizmetine girdi. Said Yardım Derneği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde inşaatına başlanan, Kuveyt İnsani Yardım Derneği ve Katar İnsani Yardım Derneği tarafından finanse...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin