10.07.2020

HABER ÖZETI

  • AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, bir sizi programlara katılmak üzere geldiği Ordu'da Vali Seddar Yavuz'u makamında ziyaret etti.

  • Basın mensuplarının, bazı partilerin gündeminde olan erkem seçim tartışmaları sorularını cevaplayan Kurtulmuş, erken seçimin, öncelikle siyasi şartların olgunlaşması durumunda ortaya çıkan bir mesele olduğuna dikkat çekti.

  • Mehmet Hilmi Güler ve Ordu Üniversitesi Rektörü Prof.

  • Hele ki yeni bir sistemde erken seçim kararının alınabilmesi için hem Cumhurbaşkanlığı seçiminin, hem de parlamento seçiminin yenilenmesi lazım.

22/11/19 16:16

Kurtulmuş: "Seçim vaktinde yapılacak"

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, son günlerde muhalefet partilerinin gündeminde olan erken seçim tartışmaları hakkında, "Türkiye erken seçimler dönemini geride bıraktı. Seçim vaktinde yapılacaktır, o da bellidir" dedi. AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş,...

Istanbulhaber ·

AK Parti'li Kurtulmuş'tan 'erken seçim' açıklaması

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Böyle bir ortamda, bu kadar sınama ile karşı karşıya iken DEAŞ'ından PYD'sine kadar bir sürü uluslararası tehditle boğuşurken, Doğu Akdeniz'de Türkiye köşeye sıkıştırılmaya çalışılırken, ayrıca Ege'de yeniden Türkiye'ye karşı...

Memurlar ·

AK Parti'li Kurtulmuş'tan 'erken seçim' açıklaması

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin