26.03.2019

HABER ÖZETI

  • AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, partisinin Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlediği Kasım ayı İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı.

  • AK Parti büyük bir medeniyet çizgisinin bugünkü temsilcisidir, milletin kökleriyle buluşmasının ve yeniden büyük Türkiye'nin inşasının adresidir.dedi.

  • Bu seçimde Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanımızın gölgesinden istifade ederek siyaset yapacak insanlarla da iş yapamayız.

  • Şırnak'ta da Edirne'de de Nevşehir'de de Rize'de de partimizin bayrağı dalgalanıyor.

05/11/18 22:17

Kurtulmuş, AK Parti Nevşehir İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Danışma Meclisi toplantısına katıldı. AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, partisinin Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi'nde düzenlediği Kasım ayı İl...

Istanbulhaber ·

"Ak Parti Büyük Bir Medeniyet Çizgisinin Bugünkü Temsilcisidir"

NEVŞEHİR (AA) - AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "AK Parti bu milletin öze dönüş hareketinin adıdır. AK Parti büyük bir medeniyet çizgisinin bugünkü temsilcisidir, milletin kökleriyle buluşmasının ve yeniden büyük Türkiye'nin inşasının adresidir." dedi. Kurtulmuş,...

MİLLİYET HABER ·

"Ak Parti Büyük Bir Medeniyet Çizgisinin Bugünkü Temsilcisidir"

MİLLİYET HABER

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin