26.06.2022

HABER ÖZETI

  • Kovid-19 salgının ilk dönemlerindeki sokağa çıkma kısıtlamalarında evinin balkonunda kuş gözlemciliğine başlayan Medicana International Ataşehir Hastanesi Kalp Damar Cerrahı Prof.

  • Muhabbet kuşu, kanarya, papağan ve serçe gibi pek çok kuşta solunum yolu problemleri ortaya çıkabiliyor.

  • Mehmet Salih Bilal, bir yıl içinde 40 bin kilometre yol kat ederek 355 tür kuşu fotoğrafladı.

  • Solunum yolu problemine yol açan hastalıklardan bazıları şunlardır; Bu hastalıkların var olup olmadığını ancak bir veteriner hekim bilebilir.

14/05/22 01:19

Kuşların Hasta Olduğu Nasıl Anlaşılır? (14 Mayıs Cumartesi)

Bazı kuş sahipleri kuşlarını kendi imkanlarıyla iyileştirmeye çalışabilmektedir. Bu oldukça yanlıştır. Ona vereceğiniz yanlış bir ilaç ya da zamanında tedaviye başlamamanız kuşunuzun ölmesine sebep olacaktır. Bu nedenle mutlaka veterinere götürüp yardım almanız elzemdir....

Sporx ·

Kuşlarda Solunum Sistemi Problemleri Nasıl Anlaşılır? (14 Mayıs Cumartesi)

Muhabbet kuşu, kanarya, papağan ve serçe gibi pek çok kuşta solunum yolu problemleri ortaya çıkabiliyor. Solunum yolu problemine yol açan hastalıklardan bazıları şunlardır; Bu hastalıkların var olup olmadığını ancak bir veteriner hekim bilebilir. Hekim tarafından hastalığın...

Sporx ·

Kuş gözlemcisi akademisyenler

Kovid-19 salgının ilk dönemlerindeki sokağa çıkma kısıtlamalarında evinin balkonunda kuş gözlemciliğine başlayan Medicana International Ataşehir Hastanesi Kalp Damar Cerrahı Prof. Dr. Mehmet Salih Bilal, bir yıl içinde 40 bin kilometre yol kat ederek 355 tür kuşu fotoğrafladı.

Son haberler ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin