03.03.2021

  • Duyarlı vatandaşların Kuşadası Belediyesi İletişim Merkezi olan 444 71 14 nolu telefona bıraktıkları ihbarları da değerlendiren ekipler yaşlı, genç birçok vatandaşı soğuktan ve sokaktan kurtardı.

  • Kuşadası Belediyesi zabıta ekipleri, her gece Kuşadası'ndaki tüm parklar, cami bahçeleri, boş binalar ve tüm mahalleleri titiz bir şekilde kontrol ederek, sokaklarda kalan vatandaşları tespit ediyor.

  • Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, ihtiyaç sahibi vatandaşların her zaman yanında olduklarını belirterek, Sosyal belediyecilik anlayışıyla her zaman vatandaşlarımızın yanındayız.

  • Yapılan çalışmalar sırasında ekipler, çeşitli çadır, derme çatma yapılar, baraka gibi soğuk havaya karşı basit ve ilkel yöntemler yapılan ve evsiz insanların kullandığı yapılarla karşılaştı.

21/01/21 13:45

Kuşadası’nda soğuk havada sokakta kalan vatandaşlara belediye yardım elini uzattı

Kar yağışı ve soğuk havadan etkilenen sokaktaki evsiz vatandaşların imdadına Kuşadası Belediyesi ekipleri yetişti. Evsiz ve kimsesizlere yardım eli uzatan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ve Zabıta ekipleri, her gece tüm Kuşadası'nı tarayarak, evsiz ve kimsesizlere ulaşmaya...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin