27.06.2022

HABER ÖZETI

  • Kutlama programında lise öğrencileri tarafından okunan Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi ve Gençliğin Ata'ya Cevabı Kuşadalılar tarafından ayakta alkışlandı.

  • Kuşadası'nda gerçekleşen 19 Mayıs kutlamaları çelenk koyma töreninin ardından Özer Türk Stadyumu'nda düzenlenen renkli gösteri ve etkinliklerle devam etti.

  • Sabahın erken saatlerinde başlayan maçlar oldukça çekişmeli ve bir o kadar da heyecanlı geçerken, polis ekipleri de bölgede güvenlik tedbiri aldı.

  • Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen sporcular ve kafileleri bir yandan maçları takip ederken diğer yandan da Kuşadası'nın eşsiz güzelliğinin keyfini yaşıyor.

19/05/22 16:02

Kuşadası’nda 19 Mayıs Coşkusu

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Kuşadası'nda coşkuyla başladı. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Milli Mücadeleyi başlatmak üzere Samsun'a çıkışının 103'üncü yıl dönümü, Kuşadası'nda çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. Kutlamalar, sabah saat 09.00'da...

Istanbulhaber ·

Dünya yıldızları Kuşadası Sevgi Plajı’nda maçlarına başladı

Dünyanın en büyük organizasyonlarından olan "VW Beach Pro Tour" Kuşadası'nda başladı. Geçmiş yıllardaki tecrübesi ile Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin himayesinde ve Kuşadası Belediyesi öncülüğünde35 ülkeden yaklaşık 200 sporcunun katılımı ile gerçekleşecek karşılaşmalar...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin