01.11.2020

  • Otostopla İstanbul'dan gelip hepimizi riske attı Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.

  • Çocuklar da evde büyük travma yaşadı Çete, acillere Kovid-19 şikayetiyle yapılan başvuru sayılarının sürekli yükseldiğine dikkati çekti.

  • Nisan ve mayıs aylarında salgının atak yaptığı dönemde annesi, babası rahatsız olan, kronik hastası olan sağlık çalışanlarının evine gidemediğini hatırlatan Çete, Sağlık çalışanları aylarca yurtlarda kaldılar, sevdiklerini göremediler.

  • Tedbirlerlere uymayan insanların sorumsuz davranışlarının toplum sağlığını riske attığını belirten Yalçın, şunları kaydetti: İller arası seyahat yasağı varken İstanbul'dan bir vatandaş, tam 8 araç değiştirerek otostopla Antalya'ya gelmiş.

27/09/20 15:34

'Kovid-19 hastaları bile pandemi bölümüne girmek istemedi'

Aynı zamanda başhekim yardımcısı olan Çete, AA muhabirine yaptığı açıklamada, mart ayının ortasından bu yana büyük bir ekiple Kovid-19 hastaları için mücadele ettiklerini söyledi. Filyasyon ekiplerinin çok iyi çalıştığını, tüm sağlık birimlerinin Kovid-19 için seferber...

Memurlar ·

'Kovid-19 hastaları bile pandemi bölümüne girmek istemedi'

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin