28.05.2020

HABER ÖZETI

  • Siyah-beyazlı kulüpten yapılan yazılı açıklamada, Paulo Dybala'nın Kovid-19 testinin pozitif çıktığı, oyuncunun kendisini gönüllü olarak izole ettiği belirtildi.

  • ŞU ANDA ÇOK İYİ DURUMDAYIM Dybala, Testler elime henüz geçti.

  • JUVE'DEN 3. OYUNCU OLDU 26 yaşındaki oyuncu, Juventus'ta Daniele Rugani ve Blaise Matuidi'nin ardından koronaviris testi pozitif çıkan 3. oyuncu oldu.

  • Siyah-beyazlılarda ilk olarak Daniele Rugani'de koronavirüse rastlanmış, Rugani Serie-A'da bu virüse yakalanan ilk oyuncu olarak kayıtlara geçmişti.

22/03/20 08:28

Koronavirüse yakalanan Dybala'dan ilk açıklama

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan yazılı açıklamada, Paulo Dybala'nın Kovid-19 testinin pozitif çıktığı, oyuncunun kendisini gönüllü olarak izole ettiği belirtildi. Açıklamada, Dybala'da herhangi bir semptom görülmediği ve iyi durumda olduğu kaydedildi. Bu arada, yıldız...

Memurlar ·

Koronavirüse yakalanan Dybala'dan ilk açıklama

Memurlar

Paulo Dybala koronavirüse yakalandı

Juventus'un Arjantinli yıldızı Paulo Dybala, kız arkadaşı Oriana Sabatini ile birlikte koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. "ŞU ANDA ÇOK İYİ DURUMDAYIM" Dybala, "Testler elime henüz geçti. Oriana ve ben, pozitif çıktık. Şükürler olsun ki şu anda çok iyi durumdayım"...

Kral Spor ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin