01.08.2021

HABER ÖZETI

  • 4 Ü he Times'a, konuşan Pofesör Keevil, hali hazırda Polonya'daki otobüslere bakır kaplı tutacaklar takıldığını, Şili ve Brezilya'daki göçmen kulübelerinin bakırla kaplandığını aktardı.

  • Hastanın dokunduğu yüzeyle temas eden birisi eğer yüzüne dokunursa Covid-19'a yakalanma ihtimali artıyor.

  • Uzmanların bildirdiğine göre Covid-19 hava yoluyla ve elini dezenfekte etmeyen taşıyıcı kişinin yüzeylere dokunmasıyla yayılıyor.

  • Pandeminin merkezi ABD'de ise bakteriler ve diğer bulaşıcı mikroplarla dolu spor salonu ekipmanlarının bakırla kaplanmaya başladığını belirtti.

01/06/20 22:01

Koronavirüse karşı bakır önlemi... 4 saatte öldürüyor

İngiltere'deki Southampton Üniversitesi'nden William Keevil, yeni tip koronavirüsün (Covid-19) yayılımını önlemek için kapı kolları, alışveriş arabaları, toplu taşımadaki tutunma yerleri ve spor ekipmanlarının bakırla ile kaplanmasını önerdi. ntv.com.tr'de yer alan habere...

Memurlar ·

Koronavirüse karşı bakır önlemi... 4 saatte öldürüyor

Memurlar

Covid-19’a karşı bakır önlemi

İngiltere’deki Southampton Üniversitesi'nden William Keevil, yeni tip corona virüsün (Covid-19) yayılımını önlemek için kapı kolları, alışveriş arabaları, toplu taşımadaki tutunma yerleri ve spor ekipmanlarının bakırla ile kaplanmasını önerdi. Uzmanların bildirdiğine göre...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin