21.01.2021

HABER ÖZETI

  • - Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı Doç.

  • Varol, AA muhabirine, tüm dünyanın Kovid-19 ile mücadele ettiğini, Türkiye'nin de 10 Mart'tan sonra önlemleri hızla aldığını belirtti.

  • - Kimseye güvenmeyeceğiz Maskeli bir hayat, sosyal mesafe ve hijyen kuralına dikkat edilmesi gerektiğine değinen Varol, şöyle devam etti: Kimseye güvenmeyeceğiz.

  • Varol, sünnet düğünleri, evlilikler, nişanlar, kutlamalar ve tatillerin herkesi zor duruma soktuğunu vurgulayarak, Herkes zincirlerini kırmış gibi bir anda açılmaya başladı.

21/11/20 14:28

Koronavirüs ve grip bir arada istenmeyen sonuçlara yol açabilir

Varol, AA muhabirine, tüm dünyanın Kovid-19 ile mücadele ettiğini, Türkiye'nin de 10 Mart'tan sonra önlemleri hızla aldığını belirtti. Bu kapsamda "evde kal" uygulamasının başlatıldığını, 65 yaş üstü ve 18 yaşın altındakilere kısıtlama getirildiğini anımsatan Varol, "Haziran...

Türkiye Gazetesi ·

Koronavirüs ve grip bir arada istenmeyen sonuçlara yol açabilir

- Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Gamze Varol, maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarının yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) yanı sıra gribe karşı da koruma sağlayacağını söyledi. Varol, AA muhabirine,...

Memurlar ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin