09.03.2021

HABER ÖZETI

  • 2020 yılı içinde gerçekleştirilen tedavi rakamları açıklayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Halit Ağdacı 2020 yılı içinde 46 Bin 226 hasta kabulü gerçekleştirdik.

  • Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 pandemisinden en çok etkilenenler arasında diş hekimliği hizmeti veren sağlık kuruluşları da yer aldı.

  • Virüs korkusu nedeniyle vatandaşların diş tedavilerini yapmadığını aktaran Yüce, Sağlık ağızdan başlar.

  • Pandemi sürecinde yaşadığımız en büyük korkulardan biri, ağız ve diş tedavisi sırasında virüse yakalanır mıyım korkusuydu.

26/01/21 19:10

Korona virüs ağız bakımını unutturdu

Diyarbakır'da görevli diş hekimi Remziye Alyamaç Yüce, korona virüs nedeni ile ağız ve diş bakımının unutulduğuna dikkat çekerek ağız ve diş sağlığı kontrollerinin alışkanlık haline getirilmesi gerektiğini söyledi. Diş hekimi Yüce, tüm dünyayı olduğu gibi Türkiye ve Diyarbakır'ı...

Istanbulhaber ·

ADSM 2020’de 59 bin poliklinik gerçekleştirdi

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bulunan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nde 2020 yılında 59 bin 620 hastaya poliklinik hizmeti verildi. Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 pandemisinden en çok etkilenenler arasında diş hekimliği hizmeti veren sağlık kuruluşları...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin