02.04.2020

HABER ÖZETI

  • Büyükbeybağı Mahallesi'ndeki Vakıflar Bölge Müdürlüğü Lojmanlarının 2'nci katında gerçekleşen acı olay sonrasında apartman sakinleri de binayı boşaltmaya başladı.

  • Tokat'ta psikolojik sorunlar yaşayan genç kadının 10 yaşındaki çocuğunu öldürdükten sonra kendini astığı evin bulunduğu apartmanda yaşayan komşuları, binayı terk etti.

  • 8 dairelik apartmanda dolu olan 6 dairenin 4'ü boşaltılırken, kalan 2 dairede yaşayanların da yakın zaman sonra binadan ayrılacağı öğrenildi.

  • Üstte birisi duruyor, diğeri de bekar, gerisi de boş.

26/02/20 15:32

Korkunç olayın yaşandığı binada kimse kalmak istemiyor

Tokat'ta psikolojik sorunlar yaşayan genç kadının 10 yaşındaki çocuğunu öldürdükten sonra kendini astığı evin bulunduğu apartmanda yaşayan komşuları, binayı terk etti. Tokat Devlet Hastanesi'nin ana okulunda müdür yardımcısı olarak görev yapan ve psikolojik sorunları olduğu...

Istanbulhaber ·

Korkunç olayın yaşandığı binada kimse kalmak istemiyor

Tokat Devlet Hastanesi'nin ana okulunda müdür yardımcısı olarak görev yapan ve psikolojik sorunları olduğu öne sürülen Tuğba Uzun (37), evinde oğlu Kayra'yı (10) bıçaklayarak öldürdükten sonra, kendini asarak yaşamına son vermişti. Büyükbeybağı Mahallesi'ndeki Vakıflar...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin