04.07.2020

HABER ÖZETI

  • Kayacık Tesisleri'ndeki antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan Güven Öten, takımlarda inişli çıkışlı dönemler yaşanabildiğine dikkati çekti.

  • En ufak endişe ve soru işareti yaşamadıklarını ifade eden Öten, Aykut Kocaman'ın Konyaspor'da olduğu geçmiş dönemlerde de böyle sıkıntılar olduğunu dile getirdi.

  • Biz bir kere Aykut hocamıza her yönüyle her açıdan güvenerek, anahtarı teslim etmiş olarak bu lige devam ediyoruz dedi.

  • - Bizim inancımızda hiçbir eksiklik yok Üst üste alınan olumsuz sonuçlara değinen Güven Öten, İnanın bizim inancımızda hiçbir eksiklik yok.

15/11/19 18:47

Konyaspor yönetiminden Aykut Kocaman'a tam destek

KONYA (AA) - Süper Lig ekiplerinden İttifak Holding Konyaspor'un basın sözcüsü Güven Öten, teknik direktörleri Aykut Kocaman'la yola devam edeceklerini belirterek, "Biz Aykut hocamıza her yönüyle güvenerek anahtarı teslim ettik." dedi. Kayacık Tesisleri'ndeki antrenman...

Memleket ·

Konyaspor yönetiminden Aykut Kocaman'a tam destek

Memleket

Aykut Kocaman'la yola devam edeceğiz

Konyaspor, Süper Lig'in 12. haftasında 23 Kasım Cumartesi günü evinde Beşiktaş ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı. Antrenman öncesi basın açıklaması yapan Konyaspor Basın Sözcüsü Güven Öten, "Geçmişte de yönetimlerde uzun süre görev aldım. Her takımda belli dönemlerde...

Memleket ·

Aykut Kocaman'la yola devam edeceğiz

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin