08.04.2020

HABER ÖZETI

  • Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde yapılan antrenmana tedavisine devam edilen ve takımdan ayrı çalışan Farouk Miya katılmazken, Marin Anicic takımla birlikte çalıştı.

  • Kayseri'yegalibiyet için gitmelerine karşın maç içerisinde bazı olumsuzluklar yaşadıklarını dile getiren Demirok, deplasmanda nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynadıklarını aktardı.

  • Antrenman İttifak Holding Konyaspor,Süper Lig'in 24. haftasında, 29 Şubat Cumartesi günü sahasında Kasımpaşa ile yapacağı maçın hazırlıklarına Kayacık Tesisleri'nde devam etti.

  • Konyaspor'da iki hafta önce bir değişiklik yaşandığınıve bunun da meyvelerini vermeye başladığını vurgulayan Demirok, şunları kaydetti: Bu değişikliğin de yavaş yavaş ekmeğini alıyoruz.

26/02/20 15:32

Konyaspor, Kasımpaşa maçı hazırlıklarını sürdürüyor

Konyaspor, Süper Lig'in 24. haftasında Kasımpaşa ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Konyaspor öğle saatlerinde Kayacık Tesisleri'nde gerçekleştirdiği antrenmanla 24. haftada iç sahada oynayacağı Kasımpaşa maçının hazırlıklarına devam etti. Teknik Direktör Bülent...

Istanbulhaber ·

Uğur Demirok: "Teknik direktör değişikliği meyvesini veriyor"

İttifak Holding Konyaspor'un deneyimli defans oyuncusu Uğur Demirok, iç saha maçlarında sıkıntı yaşadıklarını ve bunu da Kasımpaşa maçıyla aşmak istediklerini belirterek, "Üç puandan başka bir düşüncemiz yok. O yüzden bu maça da en doğru ve planlı şekilde hazırlanıyoruz."...

Sporx ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin