25.09.2020

HABER ÖZETI

  • Ay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Konyaspor Futbol Akademisi'ne 4 yıl önce başladığında tesislerin yetersizliğinin yanında oyuncu bazında da sıkıntılar yaşadıklarını belirtti.

  • Bu konuda geçen yıl özellikle Erdon Daci ve Ali Karakaya'nın altyapıdan Konyaspor A Takımı kadrosuna gitmesi buradaki bütün sporcuların önünü açtı.

  • Bundan sonraki süreçte hem Konyaspor A Takımı bazında hem de milli takımlara oyuncu gönderme işine odaklanıyoruz.

  • 17 Yaş Altı Milli Futbol Takım oyuncularından Şener Kaya da milli takıma seçildiği için çok mutlu olduğunu belirterek, İnşallah diğer arkadaşlarıma da nasip olur.

19/09/19 13:10

Konyaspor altyapısı artık daha güçlü

Konyaspor Futbol Akademisi Koordinatörü Taner Ay, Türkiye genelinde yaklaşık 20 bölgede futbol okulları açtıklarını, yaptıkları yatırımlarla Konyaspor'un altyapısının artık daha da güçlü olduğunu söyledi. Ay,  yaptığı açıklamada, Konyaspor Futbol Akademisi'ne 4 yıl önce...

Memleket ·

Konyaspor altyapısı artık daha güçlü

Memleket

Konyaspor altyapısını güçlendiriyor

KONYA (AA) - BASİR GÜLÜM - Konyaspor Futbol Akademisi Koordinatörü Taner Ay, Türkiye genelinde yaklaşık 20 bölgede futbol okulları açtıklarını, yaptıkları yatırımlarla Konyaspor'un altyapısının artık daha da güçlü olduğunu söyledi. Ay, AA muhabirine yaptığı açıklamada,...

Memleket ·

Konyaspor altyapısını güçlendiriyor

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin