17.02.2020

HABER ÖZETI

  • Konya'daki tüm çiftçiler Barış Pınarı Harekatı'ndaki devletin ve ordusununyanında olduğunu göstermek için traktörleri ile beraber trafiğe kapalı alanda miting düzenledi.

  • Miting'de basın açıklamasında bulunan Murat Yağız, “Yaşadığımız zor coğrafyada devletimizin ve milletimizin bekası için gerektiği bilincindeyiz.

  • Yağız sözlerine ''Gün sessiz kalma günü değil, milli birlik ruhuyla, bir ve beraber olarak ses verme günüdür.

  • Güçlü olmanın iki temelinden biri birlik ve beraberliğin sağlanması, diğerinin her alanda namerde muhtaç olunmayacak şekilde üretimin yapılmasıdır” dedi.

20/10/19 20:17

Konyalı çiftçilerden Mehmetçik'e destek

Konya'daki tüm çiftçiler Barış Pınarı Harekatı'ndaki devletin ve ordusununyanında olduğunu göstermek için traktörleri ile beraber trafiğe kapalı alanda miting düzenledi. Barış Pınarı Harekatı'ndaki Türk askerine destek amacıyla Konya'daki çiftçiler beş yüz traktörle basın...

Memleket ·

Konyalı çiftçilerden Mehmetçik'e destek

Memleket

Çiftçilerden Mehmetçiğe destek

Barış Pınarı Harekatı'ndaki Türk askerine destek amacıyla Konya'daki çiftçiler beş yüz traktörle basın mensuplarının katılımıyla Karaman yolunun göbeğinden konvoy halinde ilerleyerek şehir stadyumunda buluştular. Mitinge Merkez Meram Ziraat Odası Başkanı Murat Yağız başta...

Memleket ·

Çiftçilerden Mehmetçiğe destek

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin