06.07.2020

HABER ÖZETI

  • Sıralama turları sonucunda genel kategoride birinci 5.30'luk derecesiyle Bayram Uysal, ikinci 5.46'lık derecesiyle Emre Coşar, üçüncü ise 5.48'lik derecesiyle Burak Akbulut oldu.

  • Etkinlikler kapsamında kortej halinde Kılıçarslan Kent Meydanı'na gelen yarışmacılar, burada gösteri yaptı.

  • Sporcu Asım Akkaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, yarışlar için uzun zamandır hazırlandığını ifade ederek, Amatör bir ruhla adrenalin dolu bu sporu yapıyoruz.

  • Taş, lastik, kütük, araba, tünel ve uçuş rampalarının yer aldığı 3 kilometrelik arazide zamana karşı yapılacak yarışlara 100'ün üzerinde sporcunun katılması bekleniyor.

19/10/19 19:57

Konya Enduro Fest 2019 Yarışları

KONYA (AA) - Konya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Selçuklu Belediyesi ile Konya Enduro ve Motor Sporları Kulübünün iş birliğinde düzenlenen Konya Enduro Fest 2019 Yarışları'nın sıralama turları tamamlandı. Festivale, farklı illerden yaklaşık 60 sporcu katıldı. Taş, lastik,...

Memleket ·

Konya Enduro Fest 2019 Yarışları

Memleket

Konya Enduro Fest 2019 Yarışları

KONYA (AA) - Konya Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Selçuklu Belediyesi ile Konya Enduro ve Motor Sporları Kulübünün iş birliğinde düzenlenen Konya Enduro Fest 2019 Yarışları, Kılıçarslan Kent Meydanı'nda yapılan gösteriyle devam etti. Taş, lastik, kütük, araba, tünel ve...

Memleket ·

Konya Enduro Fest 2019 Yarışları

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin