20.09.2020

HABER ÖZETI

  • Avrasya Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Öğretim Üyesi Prof.

  • Bu nedenle konunun uzmanı olan bir grup öğretim üyesiyle birlikte güzel Konya'mızı ziyaret ettik ve bize düşen vazifeyi, semineri vermek üzere buradayız” ifadelerini kullandı.

  • Bir sosyal sorumluluk projesi olmak üzere Türkiye'nin ortaöğretim kurumlarını ziyaret etmek ve onlarla özellikle eğitim alanındaki konularla istişarelerde bulunmakta, seminerler ve konferanslar vermekteyiz.

  • Mehmet Palancı ise öğrencilerin odaklanma sorunu ve dikkat bozukluğunun ortadan kalkması amacıyla uygulamalı bir eğitim gerçekleştirdi.

13/09/19 19:15

Konya'da Stres Yönetimi, Odaklanma ve Başarı Hikayeleri konulu konferans

Konya’da lise öğrencilerine ‘Stres yönetimi, Odaklanma ve Başarı Hikayeleri’ konularında eğitim semineri verildi. Avrasya Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ersan Bocutoğlu ve Avrasya Üniversitesi...

Memleket ·

Konya'da Stres Yönetimi, Odaklanma ve Başarı Hikayeleri konulu konferans

Memleket

Konya’da Stres Yönetimi, Odaklanma ve Başarı Hikayeleri konulu konferans

Konya'da lise öğrencilerine "Stres yönetimi, Odaklanma ve Başarı Hikayeleri" konularında eğitim semineri verildi. Avrasya Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ersan Bocutoğlu ve Avrasya Üniversitesi...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin