26.09.2020

HABER ÖZETI

  • Proje kapsamında o tarihten itibaren Konya'da da çok sayıda vatandaş, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü eğitmenleri eşliğinde, kentteki parklarda spor yapmaya başladı.

  • Meram ilçesindeki Evliye Çelebi Parkı'nda sabah sporu yapanlar arasında bulunan 15 kişilik arkadaş grubu ise egzersiz yaparken müzik dinledikleri nedeniyle polis ifade vermek zorunda kaldı.

  • Aynı parkta yürüyüş yapan S.B. adlı kadın, grubu 'toplu halde müzik eşliğinde spor yaparak rahatsızlık verdikleri' gerekçesiyle polise ve CİMER'e şikayet etti.

  • Yayla, şunları söyledi: ''Beş yıldır bu alanda spor yapıyoruz.

20/09/19 16:37

Konya’da spor yapan bir grup karakolluk oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü, 2012 yılında, spor kültürünün yaygınlaştırılması, halkın sağlıklı ve bilinçli spor yapabilmesi için 'Koşabiliyorken Koş' projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında o tarihten itibaren Konya'da da çok sayıda vatandaş,  Gençlik...

Memleket ·

Konya’da spor yapan bir grup karakolluk oldu

Memleket

Spor yaparken karakolluk oldular

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü, 2012 yılında spor kültürünün yaygınlaştırılması, halkın sağlıklı ve bilinçli spor yapabilmesi için 'Koşabiliyorken Koş' projesini hayata geçirdi. Proje kapsamında o tarihten itibaren Konya'da da çok sayıda vatandaş, Gençlik...

Türkiye Gazetesi ·

Spor yaparken karakolluk oldular

Türkiye Gazetesi

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin