28.09.2020

HABER ÖZETI

  • Hastanede basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İl Sağlık Müdürü Koç, 5 Ağustos itibarıyla Konya Şehir Hastanemizde acil ve polikliniklerimizde hasta kabulüne başlamış bulunuyoruz.

  • Uzun süredir beklediğimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın hayali olan hastanemizi Konya'da da açmaktan çok mutluyuz.

  • İlk etapta 838 yatak olarak hizmet vermeye başlayan şehir hastanesinde bu hafta itibariyle sadece randevusuz gelen hastalar alınacak.

  • 'YOĞUN SÜREÇ YAŞIYORUZ' Konya olarak pandemide yoğun süreç yaşandığını dile getiren Koç, Pandemide yoğun bir süreç yaşıyoruz Konya olarak.

05/08/20 20:20

Konya Şehir Hastanesi hasta kabulüne başladı

Kamu Özel Ortaklığı modeliyle yapımı tamamlanan Konya Şehir Hastanesinin tüm polikliniklerinde bugün itibariyle hasta kabulüne başlandı. İl Sağlık Müdürü Mehmet Koç, Konya olarak pandemide yoğun bir süreç yaşandığını belirterek, başka illerden Konya'ya hasta getirildiğine...

Istanbulhaber ·

'Bu hızda giderse bir şehir hastanesi daha olsa yetmez'

Konya Şehir Hastanesi'nde, bu sabah itibarıyla acil ve poliklinik alanında hizmet verilmeye başlandı. Hastanede basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İl Sağlık Müdürü Koç, "5 Ağustos itibarıyla Konya Şehir Hastanemizde acil ve polikliniklerimizde hasta kabulüne başlamış...

Memurlar ·

'Bu hızda giderse bir şehir hastanesi daha olsa yetmez'

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin