20.01.2019

HABER ÖZETI

  • Kocasinan Belediyesi, Kayseri genelinde yürüttüğü Kocasinan Gönüllüsü Projesi ile 10 ay içerisinde 15 bin ailenin yüreğine dokundu.

  • İkinci El Eşya Toplama ve Dağıtım Merkezi'ne uğrayan ihtiyaç sahipleri, alışveriş konforunda, bedenlerine göre ayrılan kıyafetleri reyonlardan rahatlıkla seçebiliyor.

  • Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, kent genelinde yürütülen proje kapsamında yardımsever vatandaşlardan gelen giysi, ev eşyası gibi bağışlar ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

  • Sosyal Marketimizle ise Kocasinan Bölgesinde yaşamını sürdüren ve bazı kriterlere göre belirlenen vatandaşların giyim ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

18/05/18 10:53

Kocasinan Belediyesiden ihtiyaç sahilerine yardım

KAYSERİ (AA) - Kocasinan Belediyesince Kocasinan Gönüllüsü Projesi ile ihtiyaç sahibi 15 bin aileye ulaşıldı. Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, kent genelinde yürütülen proje kapsamında yardımsever vatandaşlardan gelen giysi, ev eşyası gibi bağışlar ihtiyaç sahiplerine...

Memleket ·

Kocasinan Belediyesiden ihtiyaç sahilerine yardım

Memleket

Kocasinan Gönüllüsü 15 bin ailenin yüreğine dokundu

Kocasinan Belediyesi, Kayseri genelinde yürüttüğü "Kocasinan Gönüllüsü" Projesi ile 10 ay içerisinde 15 bin ailenin yüreğine dokundu. Yardımsever vatandaşlardan gelen giysi, ev eşyası gibi bağışları ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Kocasinan Gönüllüsü Projesi, Ramazan ayında...

Istanbulhaber ·

Kocasinan Gönüllüsü 15 bin ailenin yüreğine dokundu

Istanbulhaber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin