02.03.2021

HABER ÖZETI

  • Türkiye’de pandemi ile mücadele kapsamında Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığınca alınan önlemler uygulanmaya devam ederken, kısıtlamalar ise sürüyor.

  • Vatandaşlar vaka sayılarının normale dönmesinin ardından 1 Mart itibariyle kısıtlamaların zamanla azalarak, tamamen kaldırılmasını beklerken, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ise vaka sayılarında yaşanan artış sonrası sosyal medya hesabından vatandaşlara uyarılarda bulundu.

  • Yoğun kar yağışının ardından güneşli günlerin yaşandığı Kocaeli'de ise koronavirüs tehlikesine rağmen sokaklar vatandaşların akınına uğradı.

  • Alınan tedbirlere rağmen vaka sayılarında artış yaşandığına dikkat çeken Vali Yavuz, Almış olduğumuz tedbirlere rağmen vaka sayılarında yeni bir artış ile karşı karşıyayız.

23/02/21 11:03

Kocaeli Valisi: Vaka sayılarında yeni bir artış ile karşı karşıyayız

Türkiye’de pandemi ile mücadele kapsamında Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığınca alınan önlemler uygulanmaya devam ederken, kısıtlamalar ise sürüyor. Yoğun kar yağışının ardından güneşli günlerin yaşandığı Kocaeli'de ise koronavirüs tehlikesine rağmen sokaklar vatandaşların...

Türkiye Gazetesi ·

Vaka sayısının arttığı ilde vali sosyal medyadan vatandaşları uyardı:

Kocaeli'de artan vaka sayıları sonrasında sosyal medya üzerinden vatandaşları uyaran Vali Seddar Yavuz, alınan tedbirlere rağmen vaka sayılarında yeni bir artış yaşandığını söyledi. Daha sonra açıklama yapan İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan ise, "En son hasta taburcu olup,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin