06.07.2020

  • Son olarak İzmit Durhasan Mahallesi'nde düzenlenen bilgilendirme faaliyetine katılan Kocaeli Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Osman Aslan, projenin başarıyla ulaşacağı kanaatinde olduklarını söyledi.

  • Yaklaşık 40 personel ile 6284 sayılı Ailenin Korunmasına ve Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesine yönelik kanun hakkında bilgilendirmelerin yapıldığı çalışmalarda şimdiye kadar binlerce kişiye eğitim verildi.

  • KOCAELİ (İHA) – Kocaeli'de jandarma ekipleri, kadına şiddet konularının önüne geçmek amacıyla kırsal mahalleleri dolaşarak hem kadınlara hem de erkeklere bilgilendirmeler yapıyor.

  • 2 yılda 258 mahallede vatandaşlar bilgilendirilecek İzmit Durhasan Mahallesi'nde mahalle kıraathanesi ve meydanında kadın ve erkeklere ayrı alanlarda bilgilendirmelerin yapıldığı etkinlikte, jandarma personellerince el broşürleri dağıtılarak vatandaşların soruları cevaplandı.

22/11/19 15:39

Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinden örnek proje

KOCAELİ (İHA) – Kocaeli'de jandarma ekipleri, kadına şiddet konularının önüne geçmek amacıyla kırsal mahalleleri dolaşarak hem kadınlara hem de erkeklere bilgilendirmeler yapıyor. Kocaeli İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Kocaeli Valiliği kontrolünde başlattığı proje ile...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin