18.08.2019

HABER ÖZETI

  • İşleri Başkanı Talip Atalay, İstanbul’da dün akşam saatlerinde bir askeri helikopterin düşmesi neticesinde 4 askerin şehit olmasının kendilerini derin üzüntüye sevk ettiğini kaydetti.

  • Ana Muhalefet Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Ersin Tatar da, yayımladığı mesajında, şehitlere rahmet Türk Milletine başsağlığı diledi.

  • Başbakanlık, sosyal medya hesabından yayımlandığı taziye mesajında, “İstanbul Çekmeköy’de helikopter düşmesi sonucu şehit olan askerlere Allah’tan rahmet diliyoruz.

  • Atalay şöyle devam etti: “İstanbul-Çekmeköy’de meydana gelen bu elim kazanın vuku bulduğu mahalde yaşayanlar arasında can kaybının olmaması -bir nebzede olsa- teselli kaynağımız olmuştur.

12/02/19 12:20

Atalay’dan taziye mesajı

Din İşleri Başkanı Talip Atalay, İstanbul’da dün akşam saatlerinde düşen askeri helikopterde şehit olan dört asker için taziye mesajı yayımladı ve şehitlere Allah’tan rahmet diledi.Din İşleri Başkanı Talip Atalay, İstanbul’da dün akşam saatlerinde bir askeri helikopterin...

BRTK ·

Atalay’dan taziye mesajı

BRTK

KKTC’den taziye mesajları yayımlandı

İstanbul Çekmeköy’de dün akşam saatlerinde düşen askeri helikopterde 4 asker şehit oldu.KKTC’de de büyük üzüntü yaratan kazanın ardından taziye mesajları yayımlandı. Başbakanlık, sosyal medya hesabından yayımlandığı taziye mesajında, “İstanbul Çekmeköy’de helikopter düşmesi...

BRTK ·

KKTC’den taziye mesajları yayımlandı

BRTK

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin