28.02.2020

HABER ÖZETI

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çamlıca Televizyon Kulesi'ndeki incelemelerinin ardından Beşiktaş'ta bulunan Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'ne geçti.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Oktay ve Çavuşoğlu'na teşekkürlerini ileten Tatar, Bugün Türkiye'ye verimli bir ziyaret gerçekleştirdik.dedi.

  • Tatar, KKTC ile Türkiye Cumhuriyeti arasındaki ilişkileri, mali ve ekonomik konular ile Doğu Akdeniz'de yaşanan son gelişmeleri enine boyuna tartıştıklarını söyledi.

  • Başbakan Tatar'a ziyareti sırasında Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay ile beraberindeki heyet eşlik etti.

10/01/20 22:41

KKTC Başbakanı Tatar: "Türkiye'ye verimli bir ziyaret gerçekleştirdik"

LEFKOŞA (AA) - Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakanı Ersin Tatar, bugün İstanbul'a yaptıkları ziyaretin verimli geçtiğini söyledi. Beraberindeki heyetle birlikte Türkiye'ye yaptığı günübirlik ziyaretin ardından Ercan Havalimanı'nda basın toplantısı düzenleyen Tatar,...

Memleket ·

KKTC Başbakanı Tatar: "Türkiye'ye verimli bir ziyaret gerçekleştirdik"

Memleket

Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC Başbakanı Ersin Tatar ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan KKTC Başbakanı Ersin Tatar ile görüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Çamlıca Televizyon Kulesi'ndeki incelemelerinin ardından Beşiktaş'ta bulunan Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Çalışma Ofisi'ne geçti. Erdoğan burada KKTC Başbakanı Ersin Tatar, Dışişleri...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin