11.08.2020

  • Kepez Belediyesi tarafından yapımı devam eden ve Varsak bölgesini, Masa Dağı'ndan Antalya Bulvarı'na bağlayan yolun inşasında şu ana kadar 1000 kamyona yakın kaya kırılırken, yaklaşık 4 bin kamyon da hafriyat kullanıldı.

  • Masa Dağı'ndan Antalya'ya bir yol daha Kepez Belediyesi, kendi imkânlarıyla Masa Dağı'nın kuzey kısmında şehir içi ulaşımı rahatlatacak bir yol yatırımı daha gerçekleştiriyor.

  • Şehir içi ulaşımının rahatlamasına katkı sağlayacak olan uzunluğu 3 bin metre, genişliği 20 metre olan yol, batıdaki Antalya Bulvarı ile doğudaki Süleyman Demirel Bulvarı arasında ulaşım imkânı sağlayacak.

  • Bölgesine değer, şehir içi ulaşıma kolaylık sağlayacak Çevresindeki imar parsellerine yatırım yapılmasını hızlandıracak olan yeni yol, Masa Dağı'nı, iki büyük bulvara bağlayacak.

28/06/20 13:39

Kepez’e devasa yollar

Kepez Belediyesi tarafından yapımı devam eden ve Varsak bölgesini, Masa Dağı'ndan Antalya Bulvarı'na bağlayan yolun inşasında şu ana kadar 1000 kamyona yakın kaya kırılırken, yaklaşık 4 bin kamyon da hafriyat kullanıldı. Bugüne kadar 1000 km.den fazla yol açan Kepez Belediyesinde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin