01.06.2020

HABER ÖZETI

  • Kocaeli'de hastanenin acil servisinde görevli güvenlik personeli, 'maske tak' uyarısında bulunduğu şahsın testereli saldırısına uğradı.

  • Hastanede testere ile terör estirdiler Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.

  • Hastane acil servisinde yaşanan bu anlar çevredekiler tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedilirken, görüntüler hastane başhekimi Doç.

  • Psikomanyak kişilik olarak değerlendiriyorum Açıklamasında şu ifadelere yer veren Güneş, Sırf toplumun sağlığını koruma amacıyla yapılan bu uyarıya arabasından çıkardığı testere ile saldıran bu sayısı şiddetle lanetliyorum.

23/05/20 23:24

Kendisini uyaran güvenlik görevlisine 'testere'yle saldırdı

Kocaeli'de hastanenin acil servisinde görevli güvenlik personeli, 'maske tak' uyarısında bulunduğu şahsın testereli saldırısına uğradı. Olay, Kocaeli'nin Darıca ilçesinde bulunan Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acil servisinde meydana geldi. İddiaya göre,...

Memurlar ·

Kendisini uyaran güvenlik görevlisine 'testere'yle saldırdı

Memurlar

"Maske tak" uyarısı yapan güvenlik görevlisine testereyle saldırdı

Kocaeli'de hastanenin acil servisinde görevli güvenlik personeli, "maske tak" uyarısında bulunduğu şahsın testereli saldırısına uğradı. Olay, Kocaeli'nin Darıca ilçesinde bulunan Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin acil servisinde meydana geldi. İddiaya göre,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin