25.05.2019

HABER ÖZETI

  • Etkinlikte ayrıca Ortak Manzarada Buluşma, The Empire Project, Merdiven Art Space, New, ArtSümer ve Fotoğrafın Doğası gibi başlıklarla çok sayıda eser ve koleksiyon sergileniyor.

  • - Bakan Ersoy, Artweeks @Akaretler etkinliğini gezdi Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, daha sonra Sabiha Kurtulmuş'un organizasyonunda yerli ve yabancı sanatçıların eserlerinin sergilendiği Artweeks @Akaretler etkinliğini ziyaret etti.

  • Kösemen, Emin Altan, Esra Rotthoff, Halil, Jasper de Beijer, Lale Tara, Mehmet Güleryüz gibi sanatçıların eserleri yer alıyor.

  • Farklı binalarda Modern, Nasıl Söylesem gibi temalarla sergilenen eserleri inceleyen Ersoy, sergilerin küratör ve sanatçılarından eserlere ilişkin bilgi aldı.

14/03/19 15:53

'Kendi mülkiyetimizde olan binaları kültür ve sanat için kullanılmasını sağlayacağız'

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Kendi mülkiyetimizde olan binaları, amacına uygun bir şekilde restore edip kültür ve sanat için kullanılmasını sağlayacağız." dedi. Bakan Ersoy, Beyoğlu'ndaki Atlas Pasajı'nda kurulacak Sinama Müzesi'ni ve "Artweeks @Akaretler"...

Memurlar ·

'Kendi mülkiyetimizde olan binaları kültür ve sanat için kullanılmasını sağlayacağız'

Memurlar

Bakan Ersoy, Sinema Müzesini ve Artweeks Akaretler etkinliğini gezdi

İSTANBUL (AA) - Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Kendi mülkiyetimizde olan binaları, amacına uygun bir şekilde restore edip kültür ve sanat için kullanılmasını sağlayacağız." dedi. Bakan Ersoy, Beyoğlu'ndaki Atlas Pasajı'nda kurulacak Sinama Müzesi'ni ve "Artweeks...

Memleket ·

Bakan Ersoy, Sinema Müzesini ve Artweeks Akaretler etkinliğini gezdi

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin