22.04.2019

HABER ÖZETI

  • AK Parti Sakarya Milletvekili ve Dünya Supersport şampiyonu motosikletçi Kenan Sofuoğlu, gözünü yükseklere dikti.

  • Şu an buradasınız: Kenan Sofuoğlu, 3. Havaalanının Açılışında F-16 Uçağı ile Yarışacak Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Daha önce dünyanın en hızlı araçlarının bir araya getirilerek aynı anda yarıştırılmadığını vurgulayan Kenan Sofuoğlu “F-16 uçağıyla yarışmak yıllardır hayalimdi” dedi.

  • Sofuoğlu, festival kapsamında F-16, THY yolcu uçağı, Formula 1 yarış aracı, motosiklet ve lüks spor otomobilin aynı anda birbiriyle yarışmasının planlandığını ifade etti.

14/09/18 09:49

Kenan Sofuoğlu, 3. Havaalanının Açılışında F-16 Uçağı ile Yarışacak

Şu an buradasınız: Kenan Sofuoğlu, 3. Havaalanının Açılışında F-16 Uçağı ile Yarışacak Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

Kenan Sofuoğlu, 3. Havaalanının Açılışında F-16 Uçağı ile Yarışacak

Haberler.com

Kenan Sofuoğlu motosikletiyle F-16 uçağına karşı yarışacak

AK Parti Sakarya Milletvekili ve Dünya  Supersport şampiyonu motosikletçi Kenan Sofuoğlu, İstanbul Havacılık, Uzay ve  Teknoloji Festivali (TEKNOFEST) kapsamında 3. havalimanının tanıtımı için  motosikletle, F-16 savaş uçağına karşı yarışacak. Kenan Sofuoğlu, Türkiye...

F5 Haber ·

Kenan F-16’yla yarışacak

AK Parti Sakarya Milletvekili ve Dünya Supersport şampiyonu motosikletçi Kenan Sofuoğlu, gözünü yükseklere dikti. Pistte tozu dumana katan Sofuoğlu, 3’üncü havalimanının tanıtımı için İstanbul’da 20-23 Eylül’de düzenlenecek TEKNOFEST kapsamında motosikletle, F-16 savaş uçağı,...

Türkiye Gazetesi ·

Kenan F-16’yla yarışacak

Türkiye Gazetesi

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin