07.03.2021

HABER ÖZETI

  • Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, belediye başkan yardımcıları, daire müdürleri ve sorumlu ekiple yapılan çalışmaları değerlendirdi, bundan sonra yapılacak çalışmaları koordine etti.

  • Posbıyık ayrıca sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu hafta sonu, kentin her bir noktasında kar yağışıyla ilgili vatandaşlardan gelen tüm taleplerin karşılanmasını istedi.

  • Posbıyık'tan işçilere teşekkür Alınan önlemlere değinen Başkan Posbıyık, Hastaları taşıdık, alışveriş yapamayanlara destek olmaya çalıştık.

  • Özellikle uzak mahallelerde, köylerde yaşayan kardeşlerimizin zor zamanlar geçirdiğini biliyorum.

22/01/21 15:57

Kdz. Ereğli Belediyesinde koordine toplantısı yapıldı

Zonguldak'ın Ereğli ilçe Belediye Başkanı Halil Posbıyık, kar yağışı sonrası yapılan çalışmalar ve bundan sonra yapılması gereken çalışmalar konusunda ekibiyle değerlendirme toplantısı yaptı. Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, belediye başkan yardımcıları, daire...

Istanbulhaber ·

Başkan Posbıyık Erdemir’i eleştirdi

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Halil Posbıyık, yoğun kar yağışı sonrası iş makinelerini, kamyonlarını Ereğli için tahsis eden iş insanlarına teşekkür etti. Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, kenti 4 gün boyunca etkisi altına alan yoğun kar yağışı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin