29.03.2020

HABER ÖZETI

  • ŞIRNAK (AA) - Şırnak Valiliğinden, Cizre ilçesinde zihinsel ve işitme engelli Nezir Kılıç'ın personelin ikna çabalarına rağmen kaymakamlık binasında intihar ettiği bildirildi.

  • Evli ve 4 çocuk babası Nezir Kılıç'a Cizre Kaymakamlığımız Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından belli aralıklarla düzenli olarak yardım yapıldığı anlaşılmıştır.

  • 3 defa intihar girişiminde bulunmuş Nezir Kılıç isimli vatandaşımızın epilepsi hastalığının olduğu ve daha önce de muhtelif zamanlarda 3 defa intihar girişimlerinde bulunduğu, yapılan müdahalelerle kurtarıldığı tespit edilmiştir.

17/02/20 16:19

Kaymakamlık binasından atlayarak intihar etti

Şırnak Valiliği'nden yapılan açıklamada yüzde 76 zihinsel ve işitme engeli bulunan adamın hayatını kaybettiği belirtildi. Kendini boşluğa bıraktı Valilikten yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı: 17.02.2020 tarihinde Nezir Kılıç isimli 46 yaşında, % 76 zihinsel...

Memurlar ·

Kaymakamlık binasından atlayarak intihar etti

Memurlar

Şırnak Valiliğinden, kaymakamlıkta intihar eden kişiyle ilgili açıklama:

ŞIRNAK (AA) - Şırnak Valiliğinden, Cizre ilçesinde zihinsel ve işitme engelli Nezir Kılıç'ın personelin ikna çabalarına rağmen kaymakamlık binasında intihar ettiği bildirildi. Valilikten yapılan açıklamada, yüzde 76 zihinsel ve işitme engelli olduğu belirlenen Kılıç'ın...

Memleket ·

Şırnak Valiliğinden, kaymakamlıkta intihar eden kişiyle ilgili açıklama:

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin