03.07.2020

HABER ÖZETI

  • TBMM (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, UEFA'nın, A Milli Futbol Takımı oyuncularının asker selamına soruşturma başlatmasına ilişkin, Akla uymaz.

  • Kasapoğlu,Avrupa Futbol Federasyonları Birliği'nin (UEFA) Almanya ve Fransa'nın başvurusu üzerine Fransa-Türkiye maçında yaşanan gol sevinci nedeniyle soruşturma başlatmasıyla ilgili açıklama yaptı.

  • Bakan Kasapoğlu, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'na katılmak üzere geldiği Meclis'te, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

  • Soruşturmanın 'akla uymaz' ve 'mantıksız' olacağını belirten Kasapoğlu, Böyle bir hata yapacaklarını zannetmiyorum ifadelerini kullandı.

16/10/19 14:02

Kasapoğlu: UEFA'nın soruşturması akla uymaz

Kasapoğlu, Avrupa Futbol Federasyonları Birliği'nin (UEFA) Almanya ve Fransa'nın başvurusu üzerine Fransa-Türkiye maçında yaşanan gol sevinci nedeniyle soruşturma başlatmasıyla ilgili açıklama yaptı. Soruşturmanın 'akla uymaz' ve 'mantıksız' olacağını belirten Kasapoğlu,...

Istanbulhaber ·

"Böyle bir hata yapacaklarını zannetmiyorum"

TBMM (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, UEFA'nın, A Milli Futbol Takımı oyuncularının "asker selamı"na soruşturma başlatmasına ilişkin, "Akla uymaz. Mantıksız olur. Böyle bir hata yapacaklarını zannetmiyorum." dedi. Bakan Kasapoğlu, AK Parti TBMM Grup...

Memleket ·

"Böyle bir hata yapacaklarını zannetmiyorum"

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin