26.06.2022

HABER ÖZETI

  • Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ulaşımdan sanayiye, sanayiden sağlığa, eğitime her alanda olduğu gibi gençlik yatırımlarında da sporda da Türkiye artık bir spor markası.

  • Bakan Kasapoğlu, Afyonkarahisar'da gerçekleştirilen 131 üniversitenin 10 branşta mücadele ettiği Üniversite Ligi (ÜNİLİG) açılış törenine katıldı.

  • Bakan Kasapoğlu Yalnızca yolların değil, gönüllerin de kesiştiği Afyon, bu müsabakalar vesilesiyle bu kez de Türkiye'nin gençlerini buluşturmuş oldu.

  • Bu toprağın yetenekli çocuklarına Yetenek Taraması', 10 Bin Pota ve Yüzme Bilmeyen Kalmasın ile el uzattık.

11/05/22 23:01

Kasapoğlu, ÜNİLİG finallerinin açılışında konuştu

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Ulaşımdan sanayiye, sanayiden sağlığa, eğitime her alanda olduğu gibi gençlik yatırımlarında da sporda da Türkiye artık bir spor markası. Türkiye'nin bir spor markası olduğu gibi illeri de rekabet gücüyle, birbirinden eşsiz...

Son haberler ·

Bakan Kasapoğlu: “20 yıldır Türkiye’yi bir spor ülkesi kılmak adına büyük emekler verdik”

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde 20 yıldır Türk sporunda çıtayı yükseltmek, Türkiye'yi bir spor ülkesi kılmak adına büyük emekler verdiklerini kaydederek, "Geldiğimiz noktada sahip olduğumuz teknik imkânlar...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin