24.05.2022

HABER ÖZETI

  • Keçiören Belediyesi Çocuk Eğitim Merkezi'nin minik öğrencileri, karnelerini Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un elinden aldı.

  • Medical Park Elazığ Hastanesinden Psikolog Çağla Yılmaz, yarı yıl tatilinde karne alan öğrencilerin velilerinin çocuklarına karşı yapması gerekenlere ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

  • Ebeveynler karnede önce kendini sorgulamalı Diğer bir tutum olarak karneyi yok sayan ebeveynlerin de olduğuna dikkat çeken psikolog Yılmaz, Aslında karneyi yok saymak, bir yerde çocuğu yok saymak anlamına geliyor.

  • Karne ve katılım belgesi dağıtımının ardından program, okul öncesi öğrencilerinin hazırladığı dans gösterileriyle devam etti.

22/01/22 09:55

"Karne iyiyse de kötüyse de aşırı sevinç veya kızgınlıktan kaçının, ara tatilde sosyal medya detoksu yapın"

Medical Park Elazığ Hastanesinde görev yapan psikolog Çağla Yılmaz, karne notu kötü olan öğrencilerin cezalandırılması kadar karne notu iyi olan öğrencilere aşırı bir övgü yapılmasının da farklı sorunları beraberinde getirebileceğini söyledi. Medical Park Elazığ Hastanesinden...

Istanbulhaber ·

Çocuklar karnelerini Başkan Altınok’un elinden aldı

Keçiören Belediyesi Çocuk Eğitim Merkezi'nin minik öğrencileri, karnelerini Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok'un elinden aldı. Keçiören Belediyesi Çocuk Eğitim Merkezi dönem sonu töreni Yunus Emre Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Çocuklar karnelerini Keçiören...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin