17.04.2021

  • Başakşehir Belediyesi, Covid-19 salgını ile artan e-ticaret alışverişlerinde ilçe sakinlerinin temassız kargo ve kargom geldi evde yokum sorunlarına Kargopark-Başakşehirli projesi ile çözüm buldu.

  • Kargopark ile yapılan işbirliği neticesinde hayata geçirilen ortak kargo istasyonu projesi ile Başakşehirliler, kargo teslimatı için kendilerine yakın lokasyonları seçebiliyor veya evde olmadıklarında kargolarının bu istasyonlara bırakılmasını talep edebiliyor.

  • Bahçeşehir Sağlık ve Spor Merkezi noktasında ise kurulumu tamamlanan istasyonun yakın bir zamanda hizmete girmesi planlanıyor.

  • Bu istasyonlara kargo firması tarafından bırakılan paketler, bildirilen şifre ve kimlik bilgisi veya Kargopark uygulaması ile 7 gün 24 saat ücretsiz teslim alınabiliyor.

23/02/21 15:50

“Kargopark-Başakşehirli” ile Başakşehir’de 7/24 kargo hizmeti

Başakşehir Belediyesi, artan e-ticaret alışverişlerinde temassız kargo ve evde bulunamayan Başakşehirliler için "Kargopark-Başakşehirli" projesini hayata geçirdi. Başakşehir Belediyesi, Covid-19 salgını ile artan e-ticaret alışverişlerinde ilçe sakinlerinin temassız kargo...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin