22.09.2020

  • Kaynaşlı'da eğitim gören okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine, Kaynaşlı Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu'nda 4 grup halinde bin 132 öğrencinin katılımıyla Tiyatroda Buluşalım etkinliği düzenlendi.

  • Şehit Teğmen Uğur Altan İlkokulu öğrencileri, okuduğu ve yeni aldıkları kitaplara iyi dileklerini bildiren notlar yazarak, kardeş okul Rıza Malatyalı İlkokulu öğrencilerine hediye ettiler.

  • Arsal Anadolu Lisesi öğrencileri Kardeş Okul Yığılca Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret ederek Kitap Kumbaram adlı kitap toplama kampanyası hakkında öğrencilere bilgi verdiler.

  • Öğrenciler, kardeş okulları olan Çilimli Şerefiye İlkokulu ve Çilimli Şerefiye Ortaokulu'ndan gelen arkadaşlarıyla birlikte etkinliği gerçekleştirdiler.

15/01/20 17:19

Kardeş okullar bir sürü etkinlik yaptı

DÜZCE(İHA) – Düzce Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğe tarafından hayata geçirilen Kardeş Okul Projesi kapmasında aralık ayında bir sürü etkinlik düzenlendi. Öğrenciler arasında işbirliği ve kaynaşmaya destek oldu. Okullar arasında işbirliği ve desteği artırarak eğitim öğretim...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin