16.07.2020

HABER ÖZETI

  • Şerikanlı Mahallesi ve Yeşilyurt Mahallesi'ndeki 12 evde karantina devam ederken, karantinadaki vatandaşların ihtiyaçlarını kaymakamlığa bağlı Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri karşılıyor.

  • A.K.'nın eşi G.K., oğlu O.Ö.K., babası M.K., annesi Z.K. ve engelli kardeşi M.K, durumlarının ağırlaşması sonucu İslahiye Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı.

  • Vakanın ziyaret ettiği ve temas kurduğu toplam 12 ev karantinaya alınırken, bu evlerde kalanlar bir süreliğine bahçe kısmına alınarak evler dezenfekte edildi.

  • Durumunun ağır olduğu öğrenilen 5 kişinin de tat duyularını kaybettiği ve yüksek ateş gibi diğer belirtiler nedeniyle hastaneye başvuru yaptığı belirtildi.

02/06/20 13:19

Karantinaya alınan evler dezenfekte edildi

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde karantinada bulunan 12 ev ve ortak kullanım alanları dezenfekte edildi. Gaziantep'in İslahiye ilçesine bağlı Şerikanlı Mahallesi'nde tespit edilen vakanın ardından, Yeşilyurt Mahallesi'ndeki temaslı ev karantinaya alınmıştı. Vakanın ziyaret...

Istanbulhaber ·

Bayram ziyaretine giden hastanın ailesinden 5 kişi hastaneye kaldırıldı

GAZİANTEP(İHA) – Gaziantep'te bayram sonrası kutlama için babasının evine giden ve korona virüs testi pozitif çıkan hastanın ev karantinasında bulunan eşi, oğlu, babası, annesi ve kardeşi durumlarının ağırlaşması nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Gaziantep'te sanayide çalışan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin