05.06.2020

HABER ÖZETI

  • Erasmus eğitim programı kapsamında İtalya'nın Roma ve Milano kentlerinde bulunan 401 öğrenci, koronavirüs salgını nedeniyle 25 Mart günü, uçakla Samsun Çarşamba Havalimanı'na getirildi.

  • Sağlık kontrollerinin ardından öğrenciler, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kurupelit Yerleşkesi içinde bulunan Kredi ve Yurtlar Kurumu'na ait Münevver Ayaşlı Kız Öğrenci Yurdu'na yerleştirildi.

  • Alkışlarla evlerine uğurlanan öğrenciler hazırladıkları video kliple 14 günlük karantina süresince kendilerine destek olan görevlilere ve Samsunlulara teşekkür etti.

  • Sonunda Bafra Belediyesi'nin gönderdiği nokul ve Samsunspor'un gönderdiği formalarla hepimiz küçük birer Samsunluyduk artık'' ifadeleri yer aldı.

09/04/20 20:03

Karantinaları sona eren 401 öğrenciden teşekkür videosu

Erasmus eğitim programı kapsamında İtalya'nın Roma ve Milano kentlerinde bulunan 401 öğrenci, koronavirüs salgını nedeniyle 25 Mart günü, uçakla Samsun Çarşamba Havalimanı'na getirildi. Sağlık kontrollerinin ardından öğrenciler, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kurupelit...

Memurlar ·

Karantinaları sona eren 401 öğrenciden teşekkür videosu

Memurlar

Samsun’da karantina süreci biten 52 öğrenciden teşekkür videosu

İtalya'dan gelerek 14 günlük karantina sürecini Samsun'da yurtlarda tamamlayan ve evlerine uğurlanan 401 öğrenci arasından 52'si, çektikleri video ve ses verdikleri ortak bir metin ile yaşadıkları karantina sürecini anlatıp, memnuniyetlerini dile getirdi. 52 öğrenci tarafından...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin