01.06.2020

HABER ÖZETI

  • Rusya'dan döndükten sonra vatandaşların sağlığını tehlikeye atmamak için 14 gün izole kuralını uygulayan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay görevinin başına döndü.

  • Korona ila mücadele çalışmalarımız aralıksız devam edecek dedi.

  • Marketler de dahil olmak üzere ilçemiz dahilindeki tüm sebze ve meyvelerin ve ekmeklerin poşetlenerek satılması uygulamasına geçtik.

  • Bunun yanı sıra dışarı çıkma sınırlandırılması getirilen 65 yaş ve üstü vatandaşlarımızın alışveriş gibi ihtiyaçları zabıta ekiplerimiz tarafından karşılanıyor dedi.

30/03/20 18:37

Karantinadaki başkan süreyi doldurup görevine başladı

Rusya dönüşü kendisini yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri çerçevesinde 14 gün izole eden Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, görevine başladı. Moskova'da 2-15 Mart 2020 tarihlerinde düzenlenen "Inturmarket Turizm Fuarı"na belediye meclis üyesi Ali Kırlı ile...

Memurlar ·

Karantinadaki başkan süreyi doldurup görevine başladı

Memurlar

Başkan Mehmet Oktay görevinin başında

Rusya'dan döndükten sonra vatandaşların sağlığını tehlikeye atmamak için 14 gün izole kuralını uygulayan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay görevinin başına döndü. Rusya'nın Moskova şehrinde 12-15 Mart tarihleri arasında düzenlenen turizm fuarına katılan Marmaris Belediye...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin