10.07.2020

HABER ÖZETI

  • Tek yürek olacak Tüm Karacabeylileri buluşmaya davet eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Dünya ne yazık ki bu operasyonu yanlış değerlendiriyor.

  • Cumhuriyet Alanı'nda gerçekleştirilecek olan buluşmada Karacabeyliler, genç yaşlı demeden ellerinde Türk bayrakları ile bir araya gelerek, asker selamı verecek.

  • Tüm halkımızı bekliyorum Asker selamımızdan rahatsız olanlarla Barış Pınarı Harekatı'nı desteklemeyenler aynı kafa diyen Özkan, şöyle devam etti: Bizi türlü tehditlerle, imalarla sıkıştırmaya çalışıyorlar.

  • Her meslekten, her kültürden binlerce vatandaşımız Mehmetçiğimiz için bir araya gelecek.

17/10/19 14:04

Karacabey'de Yarın “Mehmetçiğe Destek Buluşması” Düzenlenecek

Yasin KESKİN/KARACABEY,(Bursa),(DHA)- BURSA’nın Karacabey ilçesinde  yarın Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’ye yönelik başlatılan Barış Pınarı Harekatına katılan askerler için “Mehmetçiğe Destek Buluşması” düzenlenecek. Karacabey Belediyesi tarafından Suriye'deki terör...

MİLLİYET HABER ·

Karacabey'de Yarın “Mehmetçiğe Destek Buluşması” Düzenlenecek

MİLLİYET HABER

Binlerce Karacabeyli Mehmetçiğe destek için selam duracak

Karacabeyliler, genç yaşlı demeden ellerinde Türk bayrakları ile Barış Pınarı Harekatı'na katılan Mehmetçiğe destekte bulunacak. Karacabey Belediyesi tarafından Suriye'deki terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek için başlatılan Barış Pınarı Harekâtı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin