20.09.2020

  • Karabetça, aldığı ödülle hem ülkemizi tanıttı hem de üzerinde KKTC bayrağı olan plaketleri Amerika’lılara vererek bayrağımız bie kez daha dışarıda dalgalandırmış oldu.

  • Mert Karabetça 2017’de ise Washington’da yine ayni organizasyonu gerçekleştiren American Swimming Coaches Association ASCA “2017 World Clinic” seminerine de katılmıştı.

  • Devletten de destek almaları halinde ülkemizi daha kapsamlı ve en iyi şekilde temsil etmeye devem edeceğini anlatan Karabetça, “Ben 13 bin 813 ton feribotu çekerek rekorlar kitabına girdim.

  • Kendisinin yaptığı işe çok dikkatli baktıklarını anlatan Karabetça, hangi metotlarla çalışarak rekorları kırdığına inanamadıklarını kaydederek, “Onlara feribot çekerken videoyu gösterdiğim zaman şok oluyorlar.

10/09/19 03:13

Karabetça, Amerika’da birinci

Gemi çekerek “Dünya Rekorlar Kitabı”na giren rekortmen yüzücü Mert Karabetça, Amerika’da düzenlenen 51. “Dünya ASCA Koç Klinik Organizasyonu’na katılarak 2 bin 850 katılımcının arasında 0-5 yaş serbest yüzmelerde kulaç atma ve teknikte en hızlı yüzme öğretmede birincilik...

BRTK ·

Karabetça, Amerika’da birinci

BRTK

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin